O nas

Dowiedz się więcej o tym, jak działamy na rynku nieruchomości inwestycyjnych
Stabilny i wiarygodny partner
Nieruchomości inwestycyjne
Grupa TOM to 7 spółek z centralą w Szczecinie, tworzących jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sektora recyklingu oraz prefabrykacji zbrojeń budowlanych i obrotu stalą w Polsce. Istniejemy od 1990 roku, a dzięki sprzedaży 600 tysięcy ton surowców poddawanych recyklingowi i stali osiągamy ponad 1.000.000.000 zł rocznych obrotów. Nasze proekologiczne działania na rynku recyklingu, stali oraz Organizacji Odzysku sprawiły, że przez lata działalności udało nam się wypracować bliskie i partnerskie relacje z blisko 30.000 klientów.

Grupa TOM Nieruchomości to spółka specjalizująca się w inwestycjach w nieruchomości ulokowane w topowych lokalizacjach wypoczynkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu własnych środków w apartamenty inwestycyjne rozszerzyliśmy o portfolio projektów deweloperskich obejmujących inwestycje hotelowe i apartamentowe w miejscowościach wypoczynkowych z największym potencjałem rozwoju.
4
własne inwestycje w przygotowaniu
1300
apartamentów w projektowaniu
31
lat na rynku Grupy TOM
4
własne inwestycje w przygotowaniu
1300
apartamentów w projektowaniu
31
lat na rynku Grupy TOM
Inwestuj bezpiecznie i zarabiaj z Grupą TOM Nieruchomości
Poznaj nas lepiej – zobacz, jak pracujemy i dlaczego inwestowanie w nieruchomości z Grupą TOM Nieruchomości to zawsze bezpieczna i pewna lokata kapitału.
Nasze korzenie
Zanim zaczęliśmy budować, sami staliśmy po drugiej stronie. Nasze doświadczenie opiera się na inwestycji w ponad 200 apartamentów, w lokalizacjach wakacyjnych. Wiemy, czego szukają inwestorzy.
Najlepsze lokalizacje
Wiemy, że lokalizacja i potencjał jej rozwoju odgrywają kluczową rolę przy wyborze nieruchomości. Wszystkie nasze inwestycje charakteryzują się wyjątkowym położeniem, które pozwala w pełni wykorzystać pobliskie atrakcje.
Bogate zaplecze
Rozumiemy sezonowość miejscowości turystycznych i tych, którzy chcą korzystać z ich uroków poza sezonem. Nasze inwestycje wyposażamy w takie atrakcje, abyś mógł wypoczywać i korzystać ze swojej nieruchomości bez względu na porę roku.
Profesjonalna obsługa
Niezależnie, czy traktujesz nieruchomość czysto inwestycyjnie, czy chcesz wynająć swój lokal tylko gdy sam z niego nie korzystasz, nasze inwestycje obsługiwane są przez profesjonalnego operatora, który zadba o odpowiednie obłożenie twojego apartamentu.
Bezpieczeństwo
Grupa TOM to 31 lat na rynku, poparte w 100% polskim kapitałem. Wszystkie nasze nieruchomości są nieobciążone, a kupując wybraną nieruchomość stajesz się jej jedynym właścicielem w oparciu o przejrzyste umowy. Przez cały proces zakupu masz do dyspozycji nasz dedykowany zespół prawny.
Jakość
Od zawsze stawialiśmy na partnerskie relacje w biznesie. Dziś te relacje przekładają się na najlepszą jakość. Do współpracy przy projektowaniu i wykańczaniu naszych nieruchomości inwestycyjnych zapraszamy najlepszych architektów i wyłącznie sprawdzone firmy budowlane, z którymi współpracujemy od lat.