Zainwestuj w gotowy obiekt. Linea Mare Pobierowo już otwarta!
Wypełnij formularz i kup swój apartament.
Otrzymasz najlepszą ofertę od dewelopera!

  Wypełnienie i wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt w celu otrzymania od Grupa TOM Nieruchomości (administrator) informacji o inwestycjach poprzez wypełnioną w formularzu formę kontaktu. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest tutaj.

  Zarabiaj i wypoczywaj nad polskim morzem!
  Linea Mare Pobierowo to setki godzin prac koncepcyjnych Grupy TOM spędzonych wraz z operatorem dwóch tysięcy pokoi i apartamentów hotelowych oraz doświadczonym biurem projektowym, specjalizującym się w obiektach hotelowych.
  Linea Mare Pobierowo
  300 m
  od plaży wyróżnionej
  "Błękitną Flagą"
  235
  przestronnych
  apartamentów
  5*
  hotel
  w standardzie *****
  26 - 60 m2
  powierzchnia
  apartamentów
  Linea Mare - interaktywna makieta
  Zalety Linea Mare

  Linea Mare to całoroczny, luksusowy hotel zlokalizowany w znanej, nadmorskiej miejscowości Pobierowo. Położony zaledwie 300 metrów od brzegu Bałtyku, otoczony gęstym, sosnowym lasem, wkomponowany idealnie w spokojne otoczenie tej części Pobierowa.

  W hotelu zaprojektowaliśmy 235 pokoi i apartamentów o powierzchni od 26 m2 do 60 m2 . Wszystkie wykończone w standardzie 5-cio gwiazdkowym, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do każdego z apartamentów przypisane jest dedykowane miejsce parkingowe.

  Do dyspozycji goście Linea Mare Pobierowo otrzymują dedykowaną strefę SPA & Wellness z gabinetami Dr Ireny Eris, baseny, restauracje oraz strefy zabaw dla dzieci.

  Wypoczynek w Linea Mare Pobierowo możliwy jest niezależnie od pogody, przez cały rok!

  Basen zewnętrzny
  Basen wewnętrzny
  Restauracja a'la carte
  Strefa saun
  Strefa dla dzieci
  SPA i strefa wellnes
  Rowerownia i wypożyczalnia
  Strefa grill
  Strefa zabaw dla dzieci
  Lobby bar
  Restauracja bufetowa
  Kup apartament inwestycyjny nad morzem!

  W Linea Mare Pobierowo kupujesz apartament w modelu inwestycyjnym – zarabiasz na wynajmie i korzystasz z pobytów właścicielskich – nawet do 14 dni w roku!

  Apartament inwestycyjny

  Kup apartament w Linea Mare Pobierowo, w celach inwestycyjnych. To najpopularniejsza obecnie opcja skierowana do osób, które szukają bezpiecznej i pewnej inwestycji dla swojego kapitału.

  Umowę podpisujesz na 10 lat z możliwością przedłużenia. Jesteś jedynym właścicielem nieruchomości, co potwierdza wpis do księgi wieczystej.

  Nie martwisz się o czystość, remonty oraz naprawy. Twoim apartamentem zarządza doświadczony operator – Grupa Górskie Resorty.

  Zarabiasz 8% waloryzowane o wskaźnik inflacji, a Twoja nieruchomość, z roku na rok, zyskuje na wartości.

  Dodatkowo korzystasz z pobytu włascicielskiego we własnym apartamencie – nawet 14 dni w roku!

  Przykładowe apartament i pokoje

  Prezentujemy wybrane karty apartamentów w Linea Mare Pobierowo. Twoi goście mogą wynajmować apartament już od pierwszego dnia uruchomienia obiektu. Do każdego z apartamentów przynależy ogródek, balkon lub taras. Uzupełnieniem jest przypisane do właściciela lokalu, indywidualne miejsce parkingowe.

  Pamiętaj! Im większy apartament, tym więcej zarabiasz na jego wynajmie! Chcesz poznać pełną ofertę? Skontaktuj się z nami!

  Sprawdzony operator
  Grupa GÓRSKIE RESORTY

  Budowa obiektów hotelowych, apart-hotelowych, apartamentowych w mariażu z profesjonalnym zarządzaniem, to specjalność Górskich Resortów. Wyróżnia nas doskonała znajomość branży, fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystkie te atuty połączone z profesjonalnym zespołem menedżerskim lokują grupę Górskie Resorty wśród najbardziej wiarygodnych podmiotów w branży. Zachęcamy Państwa do obserwacji naszych nowych projektów i zakupów nieruchomości u niekwestionowanego, zdaniem wielu doświadczonych inwestorów, lidera polskiego rynku condo i apart-hotelowego. Zapytanie o fachową poradę i ofertę nic nie kosztuje. Przyszłe korzyści są wymierne. Nasi doradcy udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji. Operatorem Hotelu w Pobierowie będzie Linea Mare Operator sp. z o.o., w której udziałowcem jest Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

  Wysokie oceny operatora Górskie Resorty wystawiane przez gości!
  Booking
  9,2 / 10
  HolidayCheck
  5,3 / 6
  Google
  4,6 / 5
  Tripadvisor
  4 / 5
  Pobierowo - idealne miejsce na wypoczynek

  Pobierowo to spokojna i kameralna nadmorska miejscowość, wtopiona w piękny, sosnowy las. W połączeniu z niską intensywnością zabudowy to miejsce idealne na ucieczkę od typowego, nadmorskiego zgiełku.

  Plaża zachodnia w Pobierowie, przy której leży Linea Mare, uzyskała wyróżnienie w międzynarodowym programie „Błękitna Flaga”. To certyfikat przyznawany najczystszym kąpieliskom, które działają zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

  Powstający w sąsiedztwie największy hotel w Polsce – „Gołębiewski” a także inwestycje innych znanych marek hotelowych, gwarantują nie tylko moc atrakcji dostępnych dla wszystkich turystów ale także rozwój Pobierowa. Powstające inwestycje w najbliższym czasie przekształcą Pobierowo w całoroczną oazę relaksującego odpoczynku.

  • W 2019 roku województwo zachodniopomorskie odnotowało rekordową liczbę 16,1 mln noclegów.
  • Powiat Gryficki, w którym leży Pobierowo, to trzeci pod kątem udzielanych noclegów powiat w całym województwie zachodniopomorskim.
  • Największa liczba turystów zagranicznych w 2020 roku przypadła województwu zachodniopomorskiemu.
  • Średni czas pobytu turystów w województwie zachodniopomorskim w 2020 roku wynosił prawie 5 noclegów. Przeciętnie w kraju było to 2,9 noclegu.
  Galeria

  Wypełnij formularz i kup swój apartament.
  Otrzymasz najlepszą ofertę od dewelopera!

   Wypełnienie i wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt w celu otrzymania od Grupa TOM Nieruchomości (administrator) informacji o inwestycjach poprzez wypełnioną w formularzu formę kontaktu. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest tutaj.