Nie kupuj marzeń. Zainwestuj w realne apartamenty!
Zarabiaj i wypoczywaj nad polskim morzem!
Linea Mare Pobierowo to setki godzin prac koncepcyjnych Grupy TOM spędzonych wraz z operatorem dwóch tysięcy pokoi i apartamentów hotelowych oraz doświadczonym biurem projektowym, specjalizującym się w obiektach hotelowych.
300 m
od plaży wyróżnionej
"Błękitną Flagą"
235
przestronnych
apartamentów
5*
hotel
w standardzie *****
26 - 60 m2
powierzchnia
apartamentów
Linea Mare - interaktywna makieta
Poznaj lepiej Linea Mare. Wybierz kondygnację oraz apartament, który chcesz obejrzeć.
Makieta otworzy się w nowym oknie.
Atuty Linea Mare

Linea Mare to całoroczny, luksusowy hotel zlokalizowany w znanej, nadmorskiej miejscowości Pobierowo. Położony zaledwie 300 metrów od brzegu Bałtyku, otoczony gęstym, sosnowym lasem, wkomponowany idealnie w spokojne otoczenie tej części Pobierowa.

W hotelu zaprojektowaliśmy 235 pokoi i apartamentów o powierzchni od 26 m2 do 60 m2 . Wszystkie wykończone w standardzie 5-cio gwiazdkowym, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do każdego z apartamentów przypisane jest dedykowane miejsce parkingowe.

Do dyspozycji goście Linea Mare Pobierowo otrzymują dedykowaną strefę SPA & Wellness z gabinetami Dr Ireny Eris, baseny, restauracje oraz strefy zabaw dla dzieci.

Wypoczynek w Linea Mare Pobierowo możliwy jest niezależnie od pogody, przez cały rok!

Basen zewnętrzny
Basen wewnętrzny
Restauracja a'la carte
Strefa saun
Strefa dla dzieci
SPA i strefa wellnes
Rowerownia i wypożyczalnia
Strefa grill
Strefa zabaw dla dzieci
Lobby bar
Restauracja bufetowa
Możliwości inwestycyjne

Poznaj modele inwestycyjne w Linea Mare Pobierowo. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Apartament inwestycyjny

Kup apartament w Linea Mare Pobierowo, w celach inwestycyjnych. To najpopularniejsza obecnie opcja skierowana do osób, które szukają bezpiecznej i pewnej inwestycji dla swojego kapitału.

Umowę podpisujesz na 10 lat z możliwością przedłużenia. Jesteś jedynym właścicielem nieruchomości, co potwierdza wpis do księgi wieczystej.

Nie martwisz się o czystość, remonty oraz naprawy. Twoim apartamentem zarządza doświadczony operator – Grupa Górskie Resorty.

Zarabiasz 8% waloryzowane o wskaźnik inflacji, a Twoja nieruchomość, z roku na rok, zyskuje na wartości.

Dodatkowo korzystasz z pobytu włascicielskiego we własnym apartamencie – nawet 14 dni w roku!

Apartament w opcji second home

Chcesz korzystać ze swojego apartamentu nad morzem przez cały rok? Kup apartament w Linea Mare Pobierowo, w opcji second home.

To idealne rozwiązanie dedykowane osobom zainteresowanym nieograniczonym pobytem nad morzem.

W opcji second home możesz korzystać ze wszystkich udogodnień oraz standardu obiektu hotelowego i najwyższej klasy obsługi hotelowej.

Korzystasz ze swojego apartamentu jak chcesz i kiedy chcesz. Zarządzanie obiektem masz w pakiecie.

Przkładowe karty lokali

W Linea Mare Pobierowo do dyspozycji jest 235 apartamentów o powierzchni od 26 do 60 m2. Każdy z apartamentów dostępny jest do wydania przyszłemu właścicielowi w standardzie 5 ***** gwiazdkowym „pod klucz”. Twoi goście mogą wynajmować apartament już od pierwszego dnia uruchomienia obiektu. Dodatkowym atutem każdego z apartamentów są dostępne taras, balkon lub ogródek. Uzupełnieniem całości jest przypisane do właściciela lokalu,indywidualne miejsce parkingowe.

Dzięki całorocznemu charakterowi obiektu, na wynajmie zarabiasz cały czas! Wartość czynszu jest corocznie waloryzowana o wskaźnik inflacji!

Poniżej prezentujemy przykładowe karty przykładowych apartamentów w Linea Mare Pobierowo. Szukasz większego lub mniejszego apartamentu? Chcesz poznać pełną ofertę? Skontaktuj się z nami!

Sprawdzony operator
Grupa GÓRSKIE RESORTY

Budowa obiektów hotelowych, apart-hotelowych, apartamentowych w mariażu z profesjonalnym zarządzaniem, to specjalność Górskich Resortów. Wyróżnia nas doskonała znajomość branży, fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystkie te atuty połączone z profesjonalnym zespołem menedżerskim lokują grupę Górskie Resorty wśród najbardziej wiarygodnych podmiotów w branży. Zachęcamy Państwa do obserwacji naszych nowych projektów i zakupów nieruchomości u niekwestionowanego, zdaniem wielu doświadczonych inwestorów, lidera polskiego rynku condo i apart-hotelowego. Zapytanie o fachową poradę i ofertę nic nie kosztuje. Przyszłe korzyści są wymierne. Nasi doradcy udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji. Operatorem Hotelu w Pobierowie będzie Linea Mare Operator sp. z o.o., w której udziałowcem jest Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

Wysokie oceny operatora Górskie Resorty wystawiane przez gości!
Booking
9,2 / 10
HolidayCheck
5,3 / 6
Google
4,6 / 5
Tripadvisor
4 / 5
Otoczenie

Pobierowo wtopione jest w piękny, sosnowy las, rozlewający się po całej miejscowości. W połączeniu z niską intensywnością zabudowy umożliwia to ucieczkę od typowego nadmorskiego zgiełku.

Nie wszystkie bałtyckie plaże są takie same. Plaża zachodnia w Pobierowie, przy której leży Linea Mare uzyskała, wyróżnienie w międzynarodowym programie „Błękitna Flaga”, tj. certyfikat, który przyznawany jest najczystszym kąpieliskom, działającym zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Pobierowo, to również ogromny potencjał rozwoju, który dostrzegliśmy nie tylko my.

Powstający w sąsiedztwie największy hotel w Polsce – „Gołębiewski” a także inwestycje innych znanych marek hotelowych, gwarantują nie tylko moc atrakcji dostępnych dla wszystkich turystów ale także rozwój Pobierowa. Powstające inwestycje w najbliższym czasie przekształcą Pobierowo w całoroczną oazę relaksującego odpoczynku.

  • W 2019 roku województwo zachodniopomorskie odnotowało rekordową liczbę 16,1 mln noclegów.
  • Powiat Gryficki, w którym leży Pobierowo, to trzeci pod kątem udzielanych noclegów powiat w całym województwie zachodniopomorskim.
  • Największa liczba turystów zagranicznych w 2020 roku przypadła województwu zachodniopomorskiemu.
  • Średni czas pobytu turystów w województwie zachodniopomorskim w 2020 roku wynosił prawie 5 noclegów. Przeciętnie w kraju było to 2,9 noclegu.
Galeria

Skontaktuj się
Mateusz Synoradzki
Paula Jarema
Michał Batorowski

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa TOM Nieruchomości Sp. z o.o., Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, NIP: 9552391813, REGON: 363982602, ul. Pomorska 112, 70-812 Szczecin