Zarabiaj i wypoczywaj nad polskim morzem!
Linea Mare Pobierowo to setki godzin prac koncepcyjnych Grupy TOM spędzonych wraz z operatorem dwóch tysięcy pokoi i apartamentów hotelowych oraz doświadczonym biurem projektowym, specjalizującym się w obiektach hotelowych.
300 m
od plaży wyróżnionej
"Błękitną Flagą"
235
przestronnych
apartamentów
5*
hotel
w standardzie *****
26 - 60 m2
powierzchnia
apartamentów
 • Linea Mare Pobierowo to setki godzin prac koncepcyjnych Grupy TOM spędzonych wraz z operatorem dwóch tysięcy pokoi i apartamentów hotelowych oraz doświadczonym biurem projektowym, specjalizującym się w obiektach hotelowych – Q2 Studio z Wrocławia.

  Intencją projektową konceptu architektury wnętrz było odwołanie się do piaszczystych plaż i morskiego klimatu Pobierowa w subtelnym nowoczesnym wydaniu. W projekcie dużą uwagę poświęcono detalom, materiałom, które wzbudzą w gościach skojarzenia ze spacerem po plaży, rejsem statkiem, widokiem połowu ryb. Goście natrafią tutaj na liny, sieci, haki w nieoczywistych zestawieniach z barwionym szkłem, drewnem okrętowym, różnego rodzaju szkliwionymi płytkami. Kolorystyka nawiązuje do podwodnego świata koralowców, ryb, morskiej roślinności. Całość tworzy niebanalną, wyciszającą przestrzeń.

 • Linea Mare to całoroczny, luksusowy hotel zlokalizowany w znanej, nadmorskiej miejscowości Pobierowo, położony zaledwie 300 metrów od brzegu Bałtyku. W hotelu zostało zaprojektowanych 235 pokoi i apartamentów o powierzchni od 26 m2 do 60 m2, wykończonych w standardzie *****.

  Korzystaj z optymalnie skierowanego do słońca podgrzewanego, zewnętrznego basenu wraz z plażą do opalania, basenów wewnętrznych, restauracji a’la carte oraz strefy SPA & Wellness, obejmującej sauny oraz gabinety odnowy biologicznej Dr Ireny Eris.

  Basen zewnętrzny
  Basen wewnętrzny
  Restauracja a'la carte
  Strefa saun
  Strefa dla dzieci
  SPA i strefa wellnes
  Rowerownia i wypożyczalnia
  Strefa grill
  Strefa zabaw dla dzieci
  Lobby bar
  Restauracja bufetowa
 • Zakup apartamentu na potrzeby własne (second home) – dedykowany osobom zainteresowanym nieograniczonym pobytem z opcją korzystania ze wszystkich udogodnień oraz standardu obiektu hotelowego i najwyższej klasy obsługi hotelowej. Korzystaj z optymalnie skierowanego do słońca podgrzewanego, zewnętrznego basenu wraz z plażą do opalania, basenów wewnętrznych, restauracji a’la carte oraz strefy SPA & Wellness, obejmującej sauny oraz gabinety odnowy biologicznej Dr Ireny Eris.

  Zakup apartamentu w celach inwestycyjnych – dedykowany osobom zainteresowanym oddaniem apartamentu w zarządzanie doświadczonemu i uznanemu operatorowi – Grupie Górskie Resorty – w oparciu o 10 letnią umową najmu z gwarantowaną przez operatora stałą stopą zwrotu.

 • Pobierowo wtopione jest w piękny, sosnowy las, rozlewający się po całej miejscowości. W połączeniu z niską intensywnością zabudowy umożliwia to ucieczkę od typowego nadmorskiego zgiełku.

  Nie wszystkie bałtyckie plaże są takie same. Plaża zachodnia w Pobierowie, przy której leży Linea Mare uzyskała, wyróżnienie w międzynarodowym programie „Błękitna Flaga”, tj. certyfikat, który przyznawany jest najczystszym kąpieliskom, działającym zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Pobierowo, to również ogromny potencjał rozwoju, który dostrzegliśmy nie tylko my.

  Powstający w sąsiedztwie największy hotel w Polsce – „Gołębiewski” a także inwestycje innych znanych marek hotelowych, gwarantują nie tylko moc atrakcji dostępnych dla wszystkich turystów ale także rozwój Pobierowa. Powstające inwestycje w najbliższym czasie przekształcą Pobierowo w całoroczną oazę relaksującego odpoczynku.

Galeria